Projekty a aktivity

Webová stránka

Lucia Grancová Photography: Momentálne prebieha tiež tvorba webovej stránky pre nadanú a zapálenú fotografku koní a rôznych pretekov týchto nádherných zvierat. Jej fotografie môžete nájsť na facebook stránke: Lucia Grancová photography.

Video

Danes Creative: Momentálne je pripravený koncept aj nápad na nové video. Točenie však plánované až neskôr v priebehu leta. Ostatné zatiaľ dve natočené videá si môžete pozrieť tu: DanesCreative – Like Real, DanesCreative photography.

Redesign

Jazyková škola ZENON: Niektoré weby vznikli už veľmi dávno a tak ich treba prerobiť. To je prípad aj tohto projektu. Tí, ktorí potrebujú doučovania z cudzích jazykov sa budú môcť onedlho otestovať a prihlásiť sa na rôzne kurzy. Aktuálne už prebieha len dolaďovanie webu. www.zenon.sk

Najnovšie referencie

Webová stránka
Webová stránka
Webová stránka
Webová stránka

Webová stránka: www.photoloft.sk

Baví Vás svet modelingu, alebo len radi pózujete či fotíte? Dokonca nevadí ak s foteniami nemáte žiadne skúsenosti. Na tomto webe nájdete vždy minimálne niekoľko otvorených fotení, na ktoré hľadájú modelky či modelov. Projekt aký tu ešte nebol.
Tvorba: Logo & branding, webová stránka, online marketing
www.photoloft.sk


Webová stránka: www.agatovyhaj.sk

Bytovka na záhorí konkrétne v Malých Levároch je už momentálne vo výstavbe. Potrebovala byť však aj online tak, aby bolo možné zabezpečiť predaj a prezentáciu bytov aj na internete. Byty už aj v predaji!
Tvorba: Webová stránka
www.agatovyhaj.sk


Webová stránka: www.vysnivanydomov.sk

Krásne rodinné domčeky na kľúč nájdete na tejto stránke. Spoločnosť sa zaoberá výstavbou nízkoenergetických montovaných drevodomov. Bungalovy alebo poschodové domy prípade rodinné domy podľa vašich predstáv individuálne.
Tvorba: Webová stránka
www.vysnivanydomov.sk


Webová stránka: www.mfservice.sk

Webová stránka pre spoločnosť prepravujúcu osoby po celej Slovenskej republike, ale aj v ČR. Spoločnosť dokáže tiež zabezpečiť prenájom vozidla s vodičom alebo prepravu vašich zásielok kamkoľvek.
Tvorba: Webová stránka
www.mfservice.sk

MUDr. Roman Žáčok

"Spolupráca je výborná. Akékoľvek požiadavky z mojej strany sú vybavené do pár hodín. Odporúčam aj ostatným."
http://gynekologicka-ambulancia-bratislava.sk

Marta Škreptačová

"Vie veľmi dobre poradiť, vidieť, že sa v tom význá. Svoju stránku som mala hotovú behom pár dní. Vždy keď niečo potrebujem upraviť, alebo doplniť, tak mi je k dispozícii. Vrelo odporúčam jeho služby. Som veľmi spokojná."
http://studionela.sk/

VAGO DJ

"Jedinečne a originálne vypracovaný web presne podľa nárokov klienta, preto som maximálne spokojný a odporúčam všetkým, ktorí sa chcú originálne ukázať vo svete len v tom najlepšom svetle."
http://www.soundtonic.eu/

 
Tu nájdete všetky ostatné referencie.
NezmeškaJTE novinky na našom webe.

Zlá e-mailová adresa.

 

Kontakt

mobil: +421 949 538 135
mobil: +421 904 806 828
e-mail: info@danes.sk
 

© 2016 Danes Creative elements  |  Všetky práva vyhradené  |  Tvorba webových stránok