Zle zadaná www adresa.
Zle zadaná e-mailová adresa.

Do 24h získate informácie o tom či je Váš web prispôsobený pre mobilné zariadenia, či sa na ňom nachádzajú nejaké chyby, dĺžku načítania stránky v sekundách a podobne.

Webové stránky

Kladieme dôraz na spoľahlivosť a vysokú kvalitu našich služieb. Ponúkame flexibilný prístup k riešeniu potrieb zákazníkov, atraktívne konkurencie schopné ceny a rozumnú dobu splnenia požiadaviek zákazníka. Zameriavame sa na zákaznícky orientovaný dizajn webových stránok, ktorým sa snažíme odlíšiť od konkurencie.

Firemné webové stránky sú určené na prezentovanie firmy a jej identity, jednotlivca, alebo rôznych skupín. Firma na stránkach uvádza detaily svojej činnosti a prezentuje sa zákazníkom. Tak isto môžu byť využité aj na prezentáciu určitého produktu či projektu. Navrhneme vám pútavý dizajn, ktorý zaujme zákazníkov, splní vaše ciele a dosiahne váš zámer.

Sprostredkovanie webhostingu: Ak sa rozhodnete pre webovú stránku od nás, vybavíme vám miesto na internete kde bude stránka uložená. Sprostredkovanie webhostingu znamená umiestnenie obsahu www stránky na servery. Zoznam všetkých dostupných domén a ich cena nájdete tu. Ceny za základný hosting sa pohybujú ročne približne v rozmedzí od 25€ do 50€ v závislosti od požiadaviek.

Redesign

S novou dobou stúpajú aj nároky na požiadavky webových stránok. Užívatelia čoraz častejšie navštevujú stránky prostredníctvom mobilných zariadení a preto je potrebné neustále stránky vylepšovať, starať sa o ne a hlavne prerobiť staré dizajny na responzívne. Ponúkame redizajn Vašich starých webových stránok, teda ich prerobenie tak aby boli prístupné z mobilných zariadení. Ak máte starší web a potrebujete zistiť či spĺňa potrebné nároky, využite našu službu a zašlite nám Váš web prostredníctvom formulára vyššie.

Optimalizácia

S vývojom webových stránok je spojená najmä optimalizácia navrhnutých stránok. Optimalizáciu webových stránok riešime už pri ich navrhovaní. Samozrejmosťou je validné spracovanie HTML5, CSS kódu, logika štruktúry kódu, navigácie vašich stránok a riadenie sa webovými štandardmi.

Grafické práce

V prípade ak potrebujete vytvoriť grafiku pre svoju firmu, reklamné letáky, bannery a podobne, neváhajte nás kontaktovať. Tak isto Vám môžeme nafotiť priestory, výrobky, predaj služieb, alebo čokoľvek iné. Nafotené fotografie samozrejme upravíme a odovzdáme v digitálnej podobe na DVD, alebo online podľa požiadaviek.

Online marketing

Ponúkame kompletnú starostlivosť o sociálne siete a budovanie povedomia u zákazníkov. Ďalej analýzu vašich starých webových stránok, návrh na vylepšenie a podobne.

Identita a branding

Ak nemáte vlastnú žnačku, ktorá by Vás mala reprezentovať u vašich potencionálnych zákazníkov, alebo návštevníkov, radi Vám vytvoríme logo vo forme grafického symbolu (ikona, logotyp, alebo ich kombinácia). Farby loga zakomponujeme aj do vašich stránkok, ak o ne budete mať záujem. Samozrejmosťou sú aj rôzne grafické materiály pre účely firmy, ako vizitky, katalógy a podobne.


Ak máte záujem o približnú cenovú kalkuláciu, kontaktujte nás telefonicky, alebo prostredníctvom formulára kde popíšte približne Vaše požiadavky.


Orientačný cenník

Webové stránky: 550€
Online marketing (správa soc.sietí): 150€
Servis a správa obsahu: 50€
Grafické práce: 10€ / hod.
Programovanie: 20€ / hod.

Stiahnite si cenník v PDF
NezmeškaJTE novinky na našom webe.

Zlá e-mailová adresa.

 

Kontakt

mobil: +421 949 538 135
mobil: +421 904 806 828
e-mail: info@danes.sk
 

© 2016 Danes Creative elements  |  Všetky práva vyhradené  |  Tvorba webových stránok